Sobota, 21 lipca 2018. Imieniny Danieli, Wawrzyńca, Wiktora

Uczą się patrzeć na przyrodę przez obiektyw

2014-04-11 08:47:40 (ost. akt: 2014-04-11 08:54:34)
W Krutyni trwają warsztaty fotograficzne w ramach projektu „Poznajemy i obserwujemy przyrodę naszej małej ojczyzny”

W Krutyni trwają warsztaty fotograficzne w ramach projektu „Poznajemy i obserwujemy przyrodę naszej małej ojczyzny”

Autor zdjęcia: Waldemar Bzura

Do końca maja potrwają warsztaty fotograficzne zorganizowane przez Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Krutyni w ramach projektu „Poznajemy i obserwujemy przyrodę naszej małej ojczyzny”, który został sfinansowany przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Olsztynie.

5. kwietnia rozpoczęły się warsztaty fotograficzne dla dziesięciu członków Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej w Krutyni, którzy są zainteresowani fotografią przyrodniczą oraz chcą w oryginalny sposób przyswoić i usystematyzować wiedzę na temat fotografii plenerowej. Warsztaty obejmują zajęcia praktyczne prowadzone przez Waldemara Bzurę – fotografika przyrody mazurskiej, Ewę Dulną– nauczyciela historii i plastyki w Szkole Podstawowej w Krutyni oraz Martynę Kwiatkowską – edukatora Mazurskiego Parku Krajobrazowego. Podczas spotkań zostaną omówione zagadnienia z zakresu podstaw fotografii, obsługi aparatów fotograficznych, kompozycji zdjęć oraz ich obróbki. A przede wszystkim będziemy robić zdjęcia! W pierwszej połowie czerwca odbędzie się wystawa prac uczestników warsztatów, na którą już teraz serdecznie zapraszamy!
WB

Tylko ciekawe informacje


Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz klikając na mragowo.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij tutaj
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages