Niedziela, 22 lipca 2018. Imieniny Magdaleny, Mileny, Wawrzyńca

Mazury i Turcja na jednym boisku!

2014-05-07 08:12:58 (ost. akt: 2014-05-12 11:24:11)

W sobotnie popołudnie 17 maja, na boisku sportowym ORLIK w Pieckach, będzie miało miejsce niezwykłe wydarzenie. Na jednym boisku spotkają się kobiety z 2 krajów, 4 powiatów i 6 miejscowości, aby rozegrać turniej o puchar Starosty Powiatu Mrągowskiego.

Swoimi drużynami pochwalą się: Piecki, Mrągowo, Giżycko, Dźwierzuty, Korsze, a jako gość specjalny wystąpi gość drużyna z Uniwersytetu Recep Tayyip Erdoğan z miasta Rize w północno-wschodniej Turcji. Zawodniczki mają od 13 do 25 lat, dzieli ich na co dzień od 15 do 2500 km, ale łączy co najmniej jedno: pasja do piłki nożnej. I tę pasję będzie można oglądać na żywo już 17 maja od godziny 14:00 do 19:00, a ponadto: posłuchać o podróżach do Turcji, nauczyć się tańczyć i kibicować po turecku, skosztować tureckich słodyczy i dowiedzieć się o innych ciekawych inicjatywach sportowych i młodzieżowych w naszym powiecie.

Organizatorem turnieju jest Fundacja Alternatywnej Edukacji „ALE” wraz z Mrągowskim Stowarzyszeniem Inicjatyw Sportowych. Patronat honorowy nad całym wydarzeniem pełni Starosta Powiatu Mrągowskiego. Patronat medialny objął Kurier Mrągowski i mragowo24info. Przedsięwzięcie wspierają: Związek Gmin Warmińsko-Mazurskich, Urząd Miasta Mrągowo, Urząd Gminy Piecki, Centrum Kultury i Turystyki w Mrągowie, Szkoła Podstawowa i Gimnazjum w Pieckach.

Nie przegap:
Dzień: 17 maja
Godzina: 14:00
Miejsce: ORLIK w Pieckach

Zapraszają:
(tu można dodać logotypy w kolejności:
PDK Piecki, Fundacja „ALE”, MSIS, Starostwo Powiatowe w Mrągowie, Kurier Mrągowski, Mrągowo24info, Związek Gmin, Gmina Piecki, Miasto Mrągowo, CKiT, Program Młodzież w Działaniu)

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Kibic #1409647 | 178.56.*.* 3 cze 2014 22:51

    Świetna impreza, dobrze zorganizowana. Oby więcej takich imprez w naszej gminie. Brawo PDK ! Gratulacje dla Fundacji "ALE" kolejnej, takiej świetnej imprezy, w końcu coś sie dzieje ! ;)

    ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages