Piątek, 21 września 2018. Imieniny Darii, Mateusza, Wawrzyńca

Dzięki tej zbiórce pomoc otrzyma 20 rodzin

2014-12-16 11:27:05 (ost. akt: 2014-12-16 11:46:59)
Wolontariuszki ze szkolnego koła PCK w Pieckach podczas zbiórki żywności

Wolontariuszki ze szkolnego koła PCK w Pieckach podczas zbiórki żywności

Autor zdjęcia: PCK Piecki

Już kolejny raz szkolna grupa PCK działająca w Zespole Szkół 
w Pieckach pomyślała o potrzebujących rodzinach naszej gminy. W tym celu opiekun grupy – Aneta Cieśniewska zorganizowała zbiórkę żywności, która podzielona została na dwa etapy.

W dniach 5-6 grudnia wolontariuszy PCK można było spotkać w sklepie „Biedronka” w Pieckach, którzy dobrym słowem, uśmiechem i własnoręcznie wykonanymi ulotkami oraz plakatami zachęcali do udziału w akcji pomocowej. Ze względu na wielki odzew mieszkańców gminy i nie tylko oraz duże zaangażowanie wolontariuszy opiekunka grupy postanowiła pójść za ciosem i w kolejny weekend 12-13 grudnia zwrócić się z prośbą o dar serca do klientów sklepów Carrefour. To już kolejna taka akcja i nie zawiedli nas nasi stali darczyńcy, którzy postanowili podzielić się pożywieniem świątecznym z potrzebującymi.
Pomimo ciężkiej pracy, której podjął się opiekun wraz ze swoimi wolontariuszami wszyscy byli szczęśliwi, że dzięki ofiarności dobrych ludzi uda się wspomóc wiele rodzin. Pani Cieśniewska z młodzieżą zamierza przed świętami obdarować ok. 20 rodzin.
Akcja nie udałaby się, gdyby nie uprzejmość zarządów: sklepu „Biedronka” oraz Spółdzielni Handlowej w Pieckach, za którą serdecznie dziękujemy.
Ilość zebranych darów bardzo cieszyła, ale pojawił się kłopot z transportem. Tu z pomocą przyszedł nam prywatny przedsiębiorca Roman Mrówka – właściciel firmy transportowo – budowlanej „Olos”, który własnoręcznie pakował ciężkie kartony.
Po tak udanej akcji nie pozostaje nam nic innego, jak podziękować wszystkim darczyńcom, licząc na pomoc podczas wiosennej zbiórki żywności.
Organizatorzy zbiórkiPodziel się informacją::
Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając na mragowo.wm.pl w ramkę "ZAŁÓŻ PROFIL", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony. Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij tutaj
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie Ewa Dolińska-Baczewska
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages