Wtorek, 19 stycznia 2021. Imieniny Erwiny, Henryka, Mariusza

Dh Piotr Kulas odznaczony Medalem Honorowym im. Bolesława Chomicza

2014-12-30 13:00:00 (ost. akt: 2014-12-30 12:58:32)

Autor zdjęcia: OSP Krutyń

W centrum konferencyjnym Uniwersytetu Warmińsko–Mazurskiego odbyło się spotkanie opłatkowe służb mundurowych z terenu całego województwa. Nie zabrakło na nim strażaków ochotników, ponieważ w tym dniu odbyło się również posiedzenie Zarządu Oddziału Wojewódzkiego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych. W trakcie spotkania wręczono Złote Znaki Związku, Złote Medale za Zasługi dla Pożarnictwa oraz Medale Honorowe im. Bolesława Chomicza.

Ten dzień z pewnością pozostanie w pamięci dh Piotra Kulasa, naczelnika Ochotniczej Straży Pożarnej w Krutyni, który z rąk Prezesa ZOW ZOSP RP województwa Warmińsko-Mazurskiego Jacka Protasa i Wiceprezesa Grzegorza Kniefela odebrał Medal Honorowy im. Bolesława Chomicza. Medal ten nadawany jest za zasługi dla rozwoju i umacniania Związku OSP RP oraz Ochotniczych Straży Pożarnych.

Druhny i druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Krutyni gratulują odznaczenia Wiceprezesowi - naczelnikowi. Jest nam niezmiernie miło, że członek naszej jednostki otrzymał odznaczenie w uznaniu za zasługi dla rozwoju i umacniania związku Ochotniczych Straży Pożarnych. Gratulujemy!

Piotr Kulas z OSP Krutyń odbiera odznaczenie
Fot. Archiwum OSP Krutyń

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages