Wtorek, 17 lipca 2018. Imieniny Aleksego, Bogdana, Martyny

Dzień Babci i Dziadka w Zespole Szkół w Pieckach

2015-01-29 09:18:44 (ost. akt: 2015-01-29 09:23:33)

Autor zdjęcia: Zespół Szkół w Pieckach

Święto Babci i Dziadka to niezwykły dzień. Uroczystość z tej okazji jest tradycją na stałe wpisaną w repertuar imprez oddziałów przedszkolnych naszej szkoły.

Dnia 21 i 23 stycznia 2015r., pod hasłem "Kocham Babcię i Dziadka" odbyło się spotkanie z kochanymi babciami i dziadkami w grupach. Dzieci, pod kierunkiem nauczycielek,pani Anny Gadomskiej i Katarzyny Skorupskiej, przygotowały wzruszający program artystyczny. Dla licznie przybyłych gości wnuki przekazały najpiękniejsze życzenia wyrażone wierszem, piosenką i tańcem. Była to miła okazja, aby w szczególny sposób okazać swoim bliskim szacunek oraz podziękować za miłość, cierpliwość, troskę i wyrozumiałość. Występ małych aktorów wywołał u babć i dziadków ogromną radość i wzruszenie. Gromkimi brawami podziękowali oni swoim ukochanym wnukom za występy. Następnie dzieci obdarowały ukochanych gości własnoręcznie przygotowanymi upominkami. Po części artystycznej zaproszono wszystkich na słodki poczęstunek przygotowany przez mamy. Nie zabrakło również wspólnych tańców i zabaw. Było to spotkanie pełne uśmiechów, wzruszeń i radości. Wspaniała atmosfera przyczyniła się do umocnienia jeszcze większej więzi rodzinnej. Dzień Babci i Dziadka na długo pozostanie w pamięci, zarówno dziadków jak i dzieci.
Anna Gadomska• Czytaj Kurier Mrągowski, tylko ciekawe informacje

Podziel się informacją:
Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając na mragowo.wm.pl w ramkę "ZAŁÓŻ PROFIL", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony. Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij tutajProblem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie Ewa Dolińska-Baczewska

Polub nas na Facebooku:

Źródło: piecki

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages