Sobota, 21 lipca 2018. Imieniny Danieli, Wawrzyńca, Wiktora

Uczniowie klas pierwszych pasowani na Czytelników

2015-02-20 08:35:52 (ost. akt: 2015-02-20 08:39:11)

Autor zdjęcia: Zespół Szkół w Pieckach

Uczniowie z klas pierwszych Zespołu Szkół w Pieckach mają za sobą uroczystości związane z pasowaniami na czytelników biblioteki szkolnej.

Po lekcjach informacyjnych połączonych z pierwszymi, samodzielnymi wypożyczeniami książek do domu, które odbywały się w ostatnich dniach trwania I semestru, tj:
•KLASA I „A” – 16.01.2015r.
•KLASA I „B” – 16.01.2015r.
•KLASA I „C” – 20.01.2015r.
•KLASA I „D” – 23.01.2015r.
uczniowie wdrażają się do korzystania ze zbiorów bibliotecznych.
Pierwszoklasiści w ramach stosowania się do zasad związanych z dbałością o wypożyczane zbiory biblioteczne zostali wyposażeni w pamiątkowe zakładki do książek. Zakładki przygotowały uczennice z klas IV „B” i V „A” podczas zajęć Koła Przyjaciół Biblioteki.
Ponadto dzieci otrzymały listy skierowane do swoich rodziców, w których - w imieniu dyrektor szkoły, wychowawczyń klas oraz bibliotekarza szkolnego - zapraszamy do biblioteki szkolnej również rodziców i zachęcamy do pojęcia wspólnego trudu podnoszenia poziomu techniki czytania oraz czytelnictwa wśród pierwszoklasistów.
Kolejnymi podarkami, które dzięki dyrektor Jadwidze Pietrzykowskiej, z okazji uroczystości pasowania na czytelników trafiły do rąk maluchów były odblaski ufundowane przez PZU. Z pewnością wpłyną one na poprawę świadomości i bezpieczeństwa dzieci podczas ich drogi z domu do szkoły, w której czekają na nie zbiory biblioteczne i z powrotem.
Krystyna Wyrębek
nauczyciel-bibliotekarz SP Piecki

• tylko ciekawe informacje

Podziel się informacją:
Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając na mragowo.wm.pl w ramkę "ZAŁÓŻ PROFIL", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony. Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij tutajProblem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie Ewa Dolińska-BaczewskaPolub nas na Facebooku:

Źródło: piecki

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages