Piątek, 21 września 2018. Imieniny Darii, Mateusza, Wawrzyńca

W Pieckach walczą z dopalaczami

2015-08-20 18:03:39 (ost. akt: 2015-08-20 14:26:36)
Zdjęcie jest ilustracja do tekstu

Zdjęcie jest ilustracja do tekstu

Autor zdjęcia: Beata Szymańska

W Pieckach prowadzona jest kampania przeciwko dopalaczom, które zbierają coraz większe żniwo. Masz podejrzenia względem własnych dzieci lub sam jako nastolatek chcesz się dowiedzieć więcej, przyjdź i posłuchaj policji, sanepidu. Organizatorzy zaplanowali także gry i zabawy plenerowe.

27 sierpnia, od godziny 13.00 do 16.00 na placu przed siedzibą Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Pieckach stanie „wakacyjny namiot profilaktyczny- STOP uzależnieniom”. Głównym celem, lokalnej kampanii profilaktycznej, jest walka z dopalaczami oraz poszerzanie świadomości społecznej w tym zakresie. Policjanci KPP w Mrągowie oraz przedstawiciele Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej poprowadzą dyskusję na temat zagrożeń i skutków wynikających z zażywania i nadużywania środków odurzających. Będzie można uzyskać wiedzę na temat symptomów wskazujących na bycie „pod wpływem”, poznać skład tych coraz popularniejszych używek oraz uzyskać poradnictwo jak postępować w nagłych sytuacjach. Akcja skierowana jest do rodziców i młodzieży. Organizatorzy oprócz wykładów i pogadanek, zaplanowali gry i zabawy plenerowe.

Kampania zorganizowana przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Pieckach i Gminną Komisję Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.
Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

 Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Joanna Turowska
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages