Sobota, 26 maja 2018. Imieniny Eweliny, Jana, Pawła

Grupy Zabawowe - dzieci z Piecek i Spychowa bawią się wspólnie

2015-09-18 08:00:00 (ost. akt: 2015-09-18 08:22:58)

Autor zdjęcia: GOPS w Pieckach

To inicjatywa skierowana do dzieci w wieku od 6 miesięcy do 3 lat. W świetlicy w Ośrodku Pomocy Społecznej w Pieckach takie zajęcia odbywają się w każdy poniedziałek między godziną 10 a 12. Rodzice i ich pociechy mają okazję do spędzania czasu razem, nawiązania bliższych kontaktów, rozmów. Pod okiem animatora maluchy uczą się przez zabawę.

— Liliana Drężek mieszkanka Spychowa, znalazła ofertę spotkań na naszej stronie internetowej — mówi Teresa Nowacka kierownik GOPS w Pieckach. — Pomysł wydał jej się interesujący. Postanowiła sama sprawdzić jak to działa, przyjechała, zobaczyła i założyła wraz z innymi mamami Grupę Zabawową w Spychowie — kontynuuje Pani Teresa. — Poniedziałkowe spotkania w naszej świetlicy to efekt współpracy obu grup, okazja do wspólnej zabawy dzieci oraz wymiany doświadczeń dla rodziców. Mam satysfakcje, że naszą pracą zaraziliśmy innych. Jest to też dobry przykład skuteczności działania, gdy inicjatywa wychodzi od samych zainteresowanych. Kolejne spotkanie planowane jest jeszcze we wrześniu, tym razem przy ognisku w Spychowie. Cieszymy się na ten wyjazd i możliwości współpracy również poza granicami naszego powiatu.

Udział w Grupach Zabawowych pozwala poznawać przestrzeń, uczy zasad obowiązujących w grupie, nawiązywania kontaktów, rozwija samodzielność, te umiejętności ułatwiają późniejszą adaptację w przedszkolu. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy.

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

 Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Joanna Turowska

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages