Piątek, 21 września 2018. Imieniny Darii, Mateusza, Wawrzyńca

Spektakl dla dzieci w Pieckach

2015-09-16 13:41:06 (ost. akt: 2015-09-17 11:07:18)
Zdjęcie jest ilustracją do tekstu

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu

Autor zdjęcia: Archiwum szkoły

Już 23 października w GOKSiR Pegaz w Pieckach odbędzie się spektakl “Brzydkie kaczątko”. Zapraszamy dzieci w wieku 5-12 lat.

Czy można z dziećmi rozmawiać o nietolerancji, samotności, odrzuceniu?
Już we wrześniu najnowsza premiera Fundacji – ależ Gustawie!. Spektakl “Brzydkie kaczątko” powstał z inspiracji baśnią H.CH. Andersena i skierowany jest do dzieci w wieku od 5 do 12 lat. Opowiedziana w oryginalny sposób – tylko za pomocą obrazów i dźwięków – muzycznie zilustrowana historia innego niż wszystkie kaczątka, w lekkiej i zabawnej formie dotyka ważnych zagadnień i oswaja trudne tematy.

Czy brzydkie kaczątko poradzi sobie ze swą odmiennością? Czy mieszkańcy podwórka go zaakceptują? Czy znajdzie przyjaciół? Jak potoczą się jego losy?
O tym i różnych emocjach i towarzyszących dzieciom na co dzień będzie można porozmawiać w czasie warsztatów pospektaklowych, prowadzonych przez aktorów
i dostosowanych formą do wieku odbiorców.

Spektakl “Brzydkie kaczątko” oraz warsztaty pospektaklowe z dziećmi i nauczycielami realizowane są w ramach projektu o tym samym tytule, dofinansowanego przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. W trakcie trwania projektu Fundacja odwiedzi 20 placówek oświatowych, w małych miejscowościach (do 20 tyś. mieszkańców), na terenie całej Polski i zagra bezpłatnie 20 przedstawień i przeprowadzi 20 interaktywnych działań pospektaklowych z dziećmi i ich opiekunami.
Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

 Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Joanna Turowska

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages