Wtorek, 17 lipca 2018. Imieniny Aleksego, Bogdana, Martyny

XVII Warmińsko - Mazurskie Dni Rodziny

2015-11-05 12:00:00 (ost. akt: 2015-11-05 13:20:09)

Autor zdjęcia: GOPS Piecki

23 października b.r. w Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie odbyła się uroczystość Podsumowania XVII Warmińsko - Mazurskich Dni Rodziny.

Atrakcją uroczystości był film,,Inferno Amore: nie milcz na mnie" zrealizowany przez młodzież. Wręczono wyróżnienia i nagrody laureatom konkursu ,,Ośmiu- wspaniałych", konkursu plastycznego i literackiego.

Na tej wspaniałej uroczystości byliśmy 20- osobową grupą. Uczestnikami wyjazdu, byli przedstawiciele szkół, ŚDS, GOPS, Urzędu Gminy, seniorzy z ,,Iskierki Nadziei" oraz młodzież zaangażowana w wolontariat. W tym roku organizatorzy obchodów XVII Warmińsko - Mazurskich Dni Rodziny pierwszy raz wyróżnili lokalne samorządy i koordynatorów oraz wręczyli podziękowania za zaangażowanie. Wyróżnienie złożone na ręce Bożeny Wołkowicz - sekretarz Gminy Piecki , otrzymała Agnieszka Kurczewska- wójt Gminy Piecki. Podziękowanie za organizację Zakończenia XVII Warmińsko - Mazurskich Dni Rodziny, które odbyło się 12 czerwca b.r. w Pieckach otrzymała Teresa Nowacka - kierownik GOPS. Młodzież w koszulkach z napisem ,, Pomocna Dłoń - wolontariat Piecki" , aktywnie brała udział w spotkaniu. Na zlecenie organizatorów wolontariusze robili dokumentację fotograficzną tego wydarzenia i promowali Gminę Piecki, a także hasło ,,Rodzina Drogowskazem Życia". Podczas uroczystości prezentowane były przedsięwzięcia, które w ramach tegorocznych Dni Rodziny odbywały się na terenie całego województwa i poszczególnych powiatów.

Honorowy patronat nad uroczystością objął Marszałek Województwa Warmińsko - Mazurskiego Gustaw Marek Brzezin, Wojewoda Warmińsko - Mazurski - Marian Podziewski i Metropolita Warmiński- ks. abp Wojciech Zięba. Głównymi prelegentami konferencji byli: Wiesława Przybysz - dyrektor ROPS oraz Zbigniew Połoniewicz - przewodniczący Rady ds. Rodzin Woj. Warmińsko - Mazurskiego.

Bardzo dziękuję wszystkim współorganizatorom tegorocznych lokalnych Dni Rodziny.
Teresa Nowacka - kierownik GOPS Piecki
Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

 Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Joanna Turowska
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages