Poniedziałek, 18 czerwca 2018. Imieniny Elżbiety, Marka, Pauli

W Pieckach koncertowały zespoły z Rosji

2015-11-11 23:03:06 (ost. akt: 2015-11-11 23:19:56)

Autor zdjęcia: Natalia Woźniak

Na początku listopada 2015 roku w Gminnym Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji „Pegaz” w Pieckach mieliśmy okazję uczestniczyć w dwóch imprezach międzynarodowych: Koncercie Instrumentalnym „Barwy jesieni” i Międzynarodowym Przeglądzie Artystycznym.

04 listopada 2015r. odbył się Koncert Instrumentalny „Barwy Jesieni”, na którym swoje zdolności zaprezentowali uczniowie Szkoły Artystycznej im. Dymitra Szostakowicza z Obwodu Kaliningradzkiego. Przedstawili oni repertuar w solowych występach na takich instrumentach jak akordeon i pianino oraz jeden duet na flet prosty z pianinem.

6 listopada odbył się „Międzynarodowy Przegląd Artystyczny 2015”. Na jednej scenie występowały dzieci i młodzież z Zespołu Szkół w Pieckach oraz uczniowie ze szkół artystycznych z Kaliningradu. Artyści prezentowali swoje umiejętności w kategorii taniec i śpiew w trzech grupach wiekowych. Przygotowany przez nich repertuar był różnorodny, cechował się również wysokimi walorami estetycznymi oraz dostarczył odbiorcom wiele bogatych przeżyć.

Przegląd ten pozwolił na wymianę doświadczeń pomiędzy uczniami szkół oraz przyczynił się do zawarcia nowych znajomości. Dzięki nawiązanej współpracy uczniowie z Piecek mieli szansę zapoznać się z językiem i kulturą rosyjską.
Natalia Woźniak

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

 Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Joanna Turowska
Polub nas na Facebooku:

Źródło: PEGAZ

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages