Piątek, 21 września 2018. Imieniny Darii, Mateusza, Wawrzyńca

Działania profilaktyczne w ZS w Pieckach

2015-12-22 15:31:39 (ost. akt: 2015-12-22 15:41:23)

Autor zdjęcia: ZS w Pieckach

18 grudnia w Zespole Szkół w Pieckach, zostały podsumowane konkursy o charakterze profilaktycznym: „PRZYTOMNI” oraz „NIE, DZIĘKUJĘ”.

PRZYTOMNI – to konkurs Gimnazjum na najlepszy materiał filmowy promujący zdrowy i wolny od używek tryb życia. Celem konkursu była popularyzacja wśród młodzieży szkolnej wiedzy na temat przeciwdziałania narkomanii.

NIE, DZIĘKUJĘ – to konkurs Szkoły Podstawowej, którego celem była promocja zachowań wyrażających empatię, koleżeństwo, współpracę, dobrą komunikację, pomoc i wrażliwość na potrzeby drugiego człowieka, wskazywanie korzyści płynących ze zdrowego i aktywnego stylu życia wolnego od alkoholu, narkotyków i dopalaczy.

W konkursie PRZYTOMNI I miejsce zajęła klasa IIIc gimnazjum, II miejsce IIIa, III miejsce IIIb. Wyróżnienie otrzymała klasa Ia.

W konkursie NIE, DZIĘKUJĘ I miejsce zajęła uczennica Vb – Oliwia Pyskło, II miejsce Amelia i Nikola Brunow z klasy IVa, III miejsce Zuzanna Kieplin z klasy Vb. Nagrodę specjalną w tym konkursie otrzymały uczennice klasy VIa: Jessica Plona i Aleksandra Ziniewicz za nagranie filmu pt: „Nie, dziękuję” wg swojego pomysłu.

Nagrodami w konkursie były puzzle 3D ufundowane przez GOPS w Pieckach.

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

 Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Joanna Turowska

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages