Piątek, 21 września 2018. Imieniny Darii, Mateusza, Wawrzyńca

Wspólnie spełnili jedno z marzeń Dominika

2015-12-31 10:15:07 (ost. akt: 2015-12-31 10:28:17)

Autor zdjęcia: Anna Gadomska

Z inicjatywy rodziców postanowiliśmy zorganizować paczkę świąteczną dla Dominika Wojkowskiego - chorego chłopca uczęszczającego do Oddziału Przedszkolnego w Szkole Podstawowej im. Karola Wojtyły w Pieckach.

Jego marzeniem był pociąg z torami. Organizatorami akcji były panie: Marta Majkut, Katarzyna Domian, Barbara Plona i Anna Gadomska. Do wspólnej akcji przyłączyło się wiele osób. Łącznie zebrano 678,85 zł. Pozyskano również zestaw zabawkowy i spodnie dresowe. Sklepy, w których zakupiono artykuły, udzieliły rabatu.
Za zebrane pieniądze zakupiono zestaw zabawkowy z pociągiem, bluzę oraz artykuły medyczne. 21 grudnia 2015r., na spotkaniu wigilijnym w naszej grupie, Dominikowi wręczono paczkę, w której były zabawki i ubrania. Natomiast 22 grudnia 2015r. przekazano chłopcu i jego mamie artykuły medyczne (worki stomijne, pastę uszczelniająca, chusteczki oczyszczające) o łącznej wartości 480,62 zł. Ponadto uczniowie klasy Ia: Kuba Domian i Konrad Olszewski, obdarowali Dominika słodyczami.

Serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom: rodzicom dzieci z Oddziału Przedszkolnego, klasie Ia, pracownikom naszej szkoły, pracownikom kuchni szkolnej, prywatnym darczyńcom z miejscowości: Piecki, Mostek, Mrągowo, Olsztyn, Ruciane-Nida, Surmówka. Dziękujemy pani Julii Podrażce, Bożenie Wiśniewskiej i innym którzy włączyli się do naszej akcji. Dziękujemy dla Koła Wolontariatu i dla Samorządu Uczniowskiego za przekazanie części dochodu z kiermaszu świątecznego i sprzedaży kart świątecznych.
Anna Gadomska-nauczycielka Oddziału Przedszkolnego Zespołu Szkół w Pieckach
Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

 Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Joanna Turowska
Polub nas na Facebooku:

Źródło: piecki

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages