Wtorek, 17 lipca 2018. Imieniny Aleksego, Bogdana, Martyny

Brak śniegu nie popsuł im ferii.

2016-02-02 09:12:22 (ost. akt: 2016-02-04 09:49:30)

Autor zdjęcia: Renata Minkiewicz

Czy brak śniegu i słaba pogoda w ferie muszą być przeszkodą w świetnej zabawie? Uczestnicy biwaku harcerskiego w Nawiadach udowodnili, że absolutnie nie. Dzięki kreatywności organizatorów przeżyli pięć niezwykłych dni w harcerskim duchu.

Biwak zimowy, zorganizowany przez Hufiec ZHP Mrągowo przy współudziale Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Pieckach, odbył się w dniach 25-29 stycznia w szkole w Nawiadach.

Czterdziestoosobowa grupa dzieci i młodzieży spędziła czas na warsztatach, zajęciach tanecznych, spotkaniach ze starszymi harcerzami i zajęciach profilaktycznych.

– Nie zabrakło oczywiście musztry i obrzędowości harcerskiej – mówi Renata Minkiewicz, komendantka biwaku. – Zimowisko zostało zorganizowane dzięki dofinansowaniu ze środków komisji rozwiązywania problemów alkoholowych oraz przeciwdziałania uzależnieniom i był wspaniałym wypoczynkiem dla dzieci. W trakcie jego trwania kilkakrotnie nas odwiedzili komendant hufca harcmistrz ks.Józef Bach, kierownik GOPS-u Teresa Nowacka, i druh Grzegorz Piątek - dodaje.

Jak podkreślają uczestnicy, już nie mogą doczekać się kolejnych ferii zimowych. Nawet, jeśli pogoda nie będzie rozpieszczać. Bo przede wszystkim, liczy się kreatywność i radość z najmniejszych rzeczy.
Renata Minkiewicz

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

 Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Joanna Turowska


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages