Wtorek, 17 lipca 2018. Imieniny Aleksego, Bogdana, Martyny

Ferie zimowowe w Zespole Szkół w Pieckach

2016-02-03 11:06:28 (ost. akt: 2016-02-03 11:08:50)

Autor zdjęcia: Zespół Szkół w Pieckach

Podczas ferii zimowych 2015/16 w Zespole Szkół w Pieckach odbyły się warsztaty składające się z trzech działów: część I – „Edukacja konsumencka”; część II – „Moja waga i żywienie”; część III – Moja Aktywność Fizyczna”. Warsztaty prowadzone były przez pracownika biura Promocji Zdrowia i Oświaty Zdrowotnej z Powiatowej Stacji Sanitarno- Epidemiologicznej w Mrągowie, panią Martę Kopaniec.

Uczestnicy warsztatów (uczniowie Zespołu Szkół w Pieckach - Szkoły Podstawowej i Gimnazjum), uaktualniali swoją wiedzę dotyczącą zdrowego żywienia oraz edukacji konsumenckiej. Wykorzystując alternatywne metody edukacji młodzież przygotowywała m.in. „koszyk z zakupami”, „lodówki”, „swoje talerze żywieniowe”, makietę „piramidy żywienia” oraz prezentację i plakaty na temat „Moich form aktywności fizycznej”. W części poświeconej aktywności fizycznej uczniowie zapoznali się z propozycjami innych form spędzania czasu wolnego lub w gronie rówieśników m.in. zabawy z chustą animacyjną, „rolnik i dobytek”, „wyścigi jeździeckie”, „trzy kolory”, „kalambury”, gry paszowe oraz „czekoladowy taniec”.

Na zakończenie każdy uczestnik warsztatów otrzymał zaświadczenia za udział w zajęciach.

Opiekę nad uczestnikami sprawowały panie: Justyna Skorupska, Joanna Krawczyk, Bernadeta Łabuć, Teresa Grzywacz.

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Polub nas na Facebooku:

Źródło: piecki

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages