Czwartek, 19 lipca 2018. Imieniny Alfreny, Rufina, Wincentego

Ćwiczenia gminne jednostek OSP

2016-04-29 15:07:51 (ost. akt: 2016-04-29 15:14:28)

Autor zdjęcia: Waldemar Bzura

24 kwietnia br., w ramach koncentracji jednostek ochotniczych straży pożarnych z terenu gminy Piecki, odbyły się ćwiczenia, podczas których doskonalono zasady współdziałania jednostek OSP na wypadek prowadzenia działań ratowniczo – gaśniczych przy wypadkach komunikacyjnych z dużą ilością osób poszkodowanych.

Celem ćwiczeń było przede wszystkim doskonalenie zasad prawidłowego prowadzenia korespondencji radiowej, podjęcie współpracy z zespołem ratownictwa medycznego, przypomnienie zasad ewakuacji poszkodowanych, wyznaczenie stref i przygotowanie do transportu medycznego.

W ćwiczeniach Komendanta Gminnego ZOG ZOSP RP w Pieckach wzięły udział jednostki z KSRG: OSP Nawiady, OSP Piecki i OSP Krutyń, jak również jednostki spoza krajowego systemu ratowniczo – gaśniczego tj. OSP Stare Kiełbonki i OSP Machary. W ćwiczeniach nie zabrakło jednostki PSP w Mrągowie oraz Zespołu Ratownictwa Medycznego.


Z jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Krutyni w ćwiczeniach gminnych brali udział: dh Piotr Kulas, dh Rafał Gołębiewski, dh Elżbieta Dulna i dh Ewa Dulna.
Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

 Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Joanna Turowska
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages