Piątek, 21 września 2018. Imieniny Darii, Mateusza, Wawrzyńca

Pieckowiada. Stachursky poderwał publiczność

2016-07-02 21:56:57 (ost. akt: 2016-07-03 13:02:26)

Autor zdjęcia: Joanna Turowska

22. już Pieckowiada odbyła się wczoraj Pieckach. Gwiazdami wieczory byli: Stachursky, Fokus i Taraka.

Rokroczna, największa impreza gminna i tym razem zgromadziła niemałą publiczność. Już od godz. 14 odbywały się konkursy, licytacje, animacje dla dzieci, zabawy, zumba i występy lokalnych zespołów Rock Konia i Impresja.

Zabawom i koncertom przygotowanym przez GOKSiR "Pegaz" towarzyszyło wesołe miasteczko, szereg stoisk i kramów z atrakcjami dla dzieci i dorosłych.

Nie zabrakło także wydarzeń sportowych. Na plaży wiejskiej w Ostrowiu Pieckowskim siatkarze rozegrali Amatorski Turniej Piłki Plażowej, do udziału w którym zgłosiło się 12 zespołów, a zwyciężyli Marek Musik i Krzysztof Samsel, drugie miejsce zajęła załoga Jasinowicz team, trzecia pozycja należała do Marcina Federowicza i Pawła Sobczyńskiego. Puchary wręczyła Agnieszka Kurczewska, wójt gminy Piecki, a organizatorem turnieju był SMS Old Boys "Żagiel" Piecki.

Jednak to koncert Stachursky'ego zgromadził przed sceną największą publiczność i rozgrzał ludzi do zabawy. Zarówno mieszkańcy, jak i przybyli na koncert turyści śpiewali wspólnie z Jackiem jego utwory, od dawna przecież wszystkim znane i wciąż porywające do tańca.

Następnie przed publicznością wystąpił zespół Focus ze Zbyszkiem Perkowskim na czele. O godz. 21:00 zmienił się nieco repertuar muzyczny i usłyszeliśmy po raz drugi w Pieckach zespół doskonałych muzyków z Polski i Ukrainy czyli Tarakę.

Wieczór zakończył się karaoke i zabawą taneczną.

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

 Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Joanna Turowska
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages