środa, 12 sierpnia 2020. Imieniny Hilarii, Juliana, Lecha

Gminne Indywidualne Biegi Przełajowe w SP w Dłużcu

2016-10-21 09:21:07 (ost. akt: 2016-10-24 10:32:04)

Autor zdjęcia: SP Dłużec

W środę, 12 października w szkole podstawowej w Dłużcu odbyły się Gminne Indywidualne Biegi Przełajowe. W zawodach udział wzięli reprezentanci wszystkich szkół podstawowych z terenu gminy Piecki: SP Dłużec, SP Nawiady, SP Krutyń oraz SP Piecki. Razem 55 uczniów.

Zawodnicy rywalizowali w swoich kategoriach wiekowych, a do pokonania mieli 600 lub 800 metrową trasę. Za zajęcie trzech pierwszych miejsc otrzymali pamiątkowe medale, które ufundowane zostały przez Gminny Szkolny Związek Sportowy w Pieckach.

Nasza szkoła zdobyła trzy medale. Podobnie jak w roku ubiegłym uczeń Kacper Żubrowski z klasy piątej zajął pierwszej miejsce i zdobył złoty medal, natomiast Tomasz Łachacz brązowy. Z klasy IV zadebiutował Jakub Bączek, również zajął pierwsze miejsce i zdobył złoty krążek.

Nad bezpieczeństwem uczniów czuwali nie tylko nauczyciele z poszczególnych szkół, ale również rodzice. Zawody od strony pierwszej pomocy zabezpieczał ratownik medyczny Jerzy Popławski. Po wręczeniu medali wszyscy wrócili do szkoły na poczęstunek ufundowany przez GSZS w Pieckach, a przygotowany przez nasze mamy.

Gratuluję nie tylko zwycięzcom, ale wszystkim uczestnikom, ponieważ impreza ta przyniosła wiele pozytywnych emocji, radości i zdrowia. Natomiast rodzice mieli okazję zobaczyć jak biegają ich dzieci, rywalizują i funkcjonują w relacjach z uczniami z innych szkół oraz ile wysiłku trzeba włożyć w przygotowanie gminnych zawodów.
Organizator: Alina Sternicka
Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

 Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Joanna Turowska

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages