Poniedziałek, 14 października 2019. Imieniny Alany, Damiana, Liwii

Dzień Babci i Dziadka w „Słonecznym Zakątku”

2017-01-24 10:03:55 (ost. akt: 2017-01-24 10:22:26)
Grupa "Motylki"

Grupa "Motylki"

Autor zdjęcia: archiwum prywatne

Życzenia, kwiaty, wiersze, laurki, piosenki i oczywiście uśmiechy. Tym wszystkim obdarowywani byli w środę, czwartek oraz piątek babcie i dziadkowie w Samorządowym Przedszkolu „Słoneczny Zakątek” w Pieckach. Okazją do serdeczności był Ich dzień.

We środę swoje kochane babcie i kochanych dziadków gościły dzieci z grup: „Motyle” i „Muchomory”, w czwartek, najmłodsze dzieci z grup: „Krasnale” i „Biedronki”, a w piątek „Stokrotki”.
Każda grupa przygotowała program artystyczny dla zaproszonych gości. Przedszkolaki pięknie recytowały wiersze, radośnie śpiewały piosenki i wesoło tańczyły. Dzieci w formie wierszy złożyły dziadkom i babciom serdeczne życzenia i mogły wyrazić swoje uczucia za trud włożony w ich wychowanie.
Wnuki oraz wnuczki wręczyły laurki i niespodzianki swoim dziadkom, a następnie zostali zaproszeni na przygotowany przez mamy oraz pracowników przedszkola z tej okazji słodki poczęstunek. Gościom towarzyszyły radość, uśmiech oraz łzy wzruszenia. Spotkania upłynęły w miłej i serdecznej atmosferze.


Przedszkole
Przedszkole
Przedszkole
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages