Sobota, 17 sierpnia 2019. Imieniny Anity, Elizy, Mirona

Brzechwa w Słonecznym Zakątku

2017-02-15 17:49:27 (ost. akt: 2017-02-15 18:47:23)

Autor zdjęcia: Zespół Szkół w Pieckach

W ramach Akcji Cała Polska Czyta Dzieciom klasa III C z Szkoły Podstawowej im.Karola Wojtyły w Pieckach chętnie uczestniczyła w zajęciach dla dzieci, podczas których przedstawiano wiersze Jana Brzechwy.

Dzieci z grupy „Biedronki” z wielkim zaangażowaniem wysłuchały swoich starszych kolegów. Czas spędzony wspólnie został wykorzystany bardzo pożytecznie i przyjemnie. Czytając dziecku zaspokajamy jego potrzeby emocjonalne – czego nie zrobi za nas komputer ani telewizja. Z taką inicjatywą wybraliśmy się do najmłodszych. Po wspólnym wysłuchaniu wierszy był czas również na wspólną zabawę w pięknej sali edukacyjnej w grupie „Biedronki”. Dziękujemy wychowawczyni grupy „Biedronki” pani Katarzynie Skorupskiej za przyjęcie naszego pomysłu i miłej współpracy.

Czytanie dzieciom i ograniczenie korzystania z mediów elektronicznych to najlepsza inwestycja w ich przyszłość” - Jim Trelease

Karolina Bystra/Katarzyna Skorupska


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij.
Polub nas na Facebooku:

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: piecki

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages