Sobota, 17 sierpnia 2019. Imieniny Anity, Elizy, Mirona

„Nie siedź w domu, chodź z nami” - zdrowo i kolorowo w Pieckach

2017-09-06 12:00:00 (ost. akt: 2017-09-06 11:00:06)

Autor zdjęcia: GOPS Piecki

29 sierpnia 2017 r. przy Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Pieckach odbyło się uroczyste zakończenie Wakacyjnej Akcji Profilaktycznej „Nie siedź w domu, chodź z nami” pod hasłem: „Zdrowo i kolorowo”. Honorowym patronatem to wydarzenie objęła wójt Gminy Piecki Agnieszka Kurczewska.

Spotkanie w imieniu organizatora rozpoczęła Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Pieckach - Teresa Nowacka. Akcja była zwieńczeniem pracy z dziećmi w Placówkach Wsparcia Dziennego znajdujących się na terenie Gminy Piecki, prowadzonych przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Pieckach.

Licznie przybyłe dzieci wraz ze swoimi rodzinami wzięły udział w wielu konkurencjach sportowych, bawiły się przy muzyce ze smokiem Teofilem, słuchały bajek czytanych przez seniorów ze Stowarzyszenia Aktive Seniors w Pieckach oraz korzystały z innych atrakcji przygotowanych przez pracowników GOPS. Rodziny wzięły udział w „Spartakiadzie rodzin”, podczas której musiały wykazać się sprawnością, siłą, sprytem oraz umiejętnościami wokalnymi. Nagrodą dla rodzin były puchary ufundowane przez Wójta Gminy Piecki.

Uczestnicy skorzystali ze zdrowych przekąsek w postaci różnorodnych owoców oraz lodów. Ogromną radość dla dzieci sprawiły nagrody dla wszystkich uczestników. Współudział w organizacji i przebiegu imprezy wzięli funkcjonariusze Powiatowej Komendy Policji w Mrągowie i w Pieckach, przedstawiciele Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Mrągowie oraz psycholog z Punktu Konsultacyjno-Informacyjnego, którzy przygotowali stoiska edukacyjno- profilaktyczne. Akcję przeprowadzono w ramach realizacji Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

GOPS PieckiCzytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages