Las Vegas zdobyte! Stanisław Kamiński wraca ze złotem

2018-04-25 11:46:44(ost. akt: 2018-04-25 12:33:38)

Autor zdjęcia: archiwum zawodnika

Stanisław Kamiński wraca z Las Vegas z tarczą. Zapaśnik-weteran z Nawiad reprezentował Polskę w Otwartych Mistrzostwach USA Weteranów, które odbywały się w światowej stolicy hazardu.
W nocy z wtorku na środę (24/25.04) polskiego czasu startujący w kategorii E 130 kg Stanisław Kamiński wywalczył podczas Otwartych Mistrzostwach USA Weteranów złoty medal. Poza zapaśnikiem z Nawiad na najwyższym stopniu podium stawali także jego koledzy - Mariusz Wiśniewski w kat. D 88 kg i Mirosław Wieczorkiewicz w kat. E 97 kg.

Polska drużyna, która za ocean wyruszyła dzięki oficjalnym zaproszeniom Amerykańskiej Federacji Wrestlingu, startowała jako Poland Veterans Team - Las Vegas Wrestling Club. Prócz wspomnianej "złotej trójki" na najniższym stopniu podium stanął Zdzisław Brzozowski (kat. E 88 kg), zaś czwarte miejsce w kategorii D 88 kg zajął Janusz Lisiewski.