Wtorek, 22 października 2019. Imieniny Haliszki, Lody, Przybysłąwa

Iskierki tym razem zawędrowały do Bartąga

2018-06-19 17:00:00 (ost. akt: 2018-06-19 20:13:56)

Nie marnują czasu seniorzy z Piecek. Członkowie tamtejszego teatralnego zespołu amatorskiego co rusz pokazują się w regionie. W sobotę byli w Bartągu.

Amatorski Zespół „Iskierka Nadziei” z Piecek postanowił zrealizować projekt zadania publicznego pod tytułem „Teatr i piosenka dla Seniora scenka”. Zespół chcąc doszlifować swój warsztat aktorski, zaprosił do prowadzenia warsztatów teatralnych aktorkę, reżyser i specjalistkę z zakresu emisji głosu Krystynę Jędrys.

W sumie grupa teatralna miała osiem spotkań, po trzy godziny każde. Była to bardzo ciężka i wyczerpująca praca i co najważniejsze - zwieńczona sukcesem. 16 czerwca podczas XIII edycji Festiwalu Teatrów Amatorskich „Pod Brzozą” w Bartągu, sztuką „Ludzie wczorajsi” na motywach teatrzyku Zielona Gęś Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego w reżyserii wspomnianej już Krystyny Jędrys, zespół zdobył statuetkę oraz uznanie widzów w formie oklasków i salw śmiechu, a także liczne gratulacje. Były wywiady dla lokalnych mediów. Podsumowując, występ Zespołu był bardzo udany a wzruszeniom i podziękowaniom nie było końca.

Zespół „Iskierka Nadziei” z głębi serca dziękuje Krystynie Jędrys, za pokazanie warsztatu aktorskiego od tzw. kuchni, za tyle włożonego serca, podtrzymanie nadziei i wspaniały sukces. Członkowie Zespołu grając na scenie czuli się szczęśliwi i spełnieni. Warsztaty teatralne na długo pozostaną w naszej pamięci.

Zofia Chrostek
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages