Poniedziałek, 9 grudnia 2019. Imieniny Anety, Leokadii, Wiesława

Pracowite dni Iskierki Nadziei

2018-07-21 12:00:00 (ost. akt: 2018-07-25 12:22:17)

Autor zdjęcia: Arch. Zofii Chrostek

Iskierki Nadziel dzięki dawce humoru i pieśni dały wiele radości, wzruszeń i uśmiechu mieszkańcom Jonkowa i Barczewa w programie "Wieczorny dzwon".

W niedzielę 8 lipca pieckowska Iskierka Nadziei wystąpiła w Jonkowie z układem słowno — muzycznym pod tytułem „Wieczorny dzwon”. Zgromadzeni w kościele parafialnym mieszkańcy bardzo serdecznie i z wielkim entuzjazmem gromkimi oklaskami nagrodzili wykonawców. Po występie na zaproszenie ks. Proboszcza członkowie Iskierki Nadziei udali się na poczęstunek przy grillu i innych smakowitościach warmińskiej ziemi. Podczas tego dnia zespołowi w Jonkowie towarzyszyła Pani Wójt Gminy Piecki Agnieszka Kurczewska wraz ze swoją Rodziną
10 lipca w Domu Pomocy Społecznej w Barczewie Zespół Iskierka Nadziei dał ponad godzinny występ na który składały się dwa programy: „Wieczorny dzwon” i „Wiązanka kwiatowa”. Na zakończenie był wspólny śpiew z pensjonariuszami DPS Barczewo.
Członkowie Zespołu cieszą się, że swymi występami mogli wnieść wiele radości, wzruszeń i uśmiechu mieszkańcom Jonkowa i Barczewa i wielu innych miejscowości. Dzięki sporej dawce humoru i pięknych polskich pieśni, choć na chwilę wspólnie można zapomnieć o codziennych problemach i chorobach.Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages