Poniedziałek, 14 października 2019. Imieniny Alany, Damiana, Liwii

Iskierki wypełniły salę po brzegi

2018-10-10 12:00:00 (ost. akt: 2018-10-10 16:25:10)

Autor zdjęcia: archiwum GOKSiR

PIECKI\\\ W niedzielę w Domu Kultury Sportu i Rekreacji "Pegaz" odbyła się premiera spektaklu "Ludzie wczorajsi" na motywach teatrzyku "Zielona Gęś" K.I. Gałczyńskiego w reż. Krystyny Jędrys, oraz spektakl słowno-muzyczny 'Wieczorny Dzwon".

Podczas niedzielnego spektaklu sala widowiskowa była wypełniona po brzegi. — Wszyscy wspaniale się bawili. Było dużo oklasków, salwy śmiechu a na zakończenie owacje na stojąco i liczne gratulacje — podsumowuje Zofia Chrostek, prezes Iskierki Nadziei. Seniorzy, tworzący zespół, bawiąc się w teatr zdobyli serca widzów. — Występ zespołu był bardzo udany, a wzruszeniom i podziękowaniom nie było końca — dodaje Zofia Chrostek.

Prowadzony przez panią Zofię zespół ogromne podziękowanie kieruje w stronę zaproszonych gości oraz całej publiczności „za brawa i ciepłe przyjęcie”. Aktorzy z Piecek ukłony ślą także dla reżysera tego spektaklu, Krystyny Jędrys – aktorki, która pokazała im teatr od kuchni.

Lista podziękowań jest dłuższa. — Dziękujemy Stanisławowi Czejdo za oprawę muzyczną, akustykowi Bogdanowi Bzurze za oświetlenie i nagłośnienie, a pani dyrektor Izabeli Kozyrze-Cybulskiej dziękujemy za miłą współpracę i wsparcie.

Seniorzy z Piecek wiele zawdzięczają wójt Agnieszce Kurczewskiej, która — jak sami podkreślają — wspiera ich jak tylko może i zawsze znajduje dla nich czas. — Nie sposób wymienić wszystkich, więc wszystkim za wszystko dziękujemy — mówi rozpromieniona Zofia Chrostek. Po premierze wszyscy obecni zostali zaproszeni do sali lustrzanej na kawkę herbatę i ciasto.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages