Wtorek, 22 października 2019. Imieniny Haliszki, Lody, Przybysłąwa

Aktywni seniorzy z Piecek nie próżnują. Tym razem ruszyli w rejs [GALERIA]

2019-06-13 15:20:37 (ost. akt: 2019-06-13 14:41:17)

Autor zdjęcia: Andrzej Marzewski

Członkowie Stowarzyszenia Iskierka Nadziei z pasją realizują projekt pt. „Wiosna w jesieni życia”. We wtorek 11 czerwca z grupą zaprzyjaźnionych seniorów z Mrągowa i Rozóg ruszyli w rejs statkiem na trasie Mikołajki – Ryn – Mikołajki.

Pomysłodawczynią rejsu i jego organizatorką była Zofia Chrostek – prezes Active Senior w Pieckach i jednocześnie kierowniczka Iskierki Nadziei. To pani Zofia zaprosiła do udziału w rejsie członków PZN Koła z Mrągowa oraz zespół Babskie Olekanie Klubu Seniora z Rozóg.

– Uczestnicy rejsu mieli zapewnione kiełbaski z grilla, pyszny chleb ze smalcem domowej roboty, ogórki małosolne i inne produkty przygotowane przez nasze panie – mówi prezes Iskierki Nadziei. – Oprócz tego można było skorzystać z bufetu, który oferował napoje i słodycze.

Na górnym pokładzie była muzyka i tańce. – Pogoda nam dopisała. Może było nawet trochę za gorąco, ale przecież o to chodzi, żeby na wycieczce było słonecznie – dodaje pani Zosia.

– Wycieczka była typowo integracyjna, wszyscy znaliśmy się z wcześniejszych spotkań, wymienialiśmy się informacjami o najnowszych wydarzeniach w naszych zespołach – uzupełnia Tadeusz Kowalczyk.

Grupy z Rozóg i PZN Mrągowo zaprezentowały kilka swoich piosenek, Akompaniował im niezmordowany Stanisław Czejdo. Kreatywna Iskierka Nadziei potraktowała rejs jako przygotowanie do najbliższych występów z okazji festynu kwiatowego w muzeum w Pieckach.

– Bawiliśmy się znakomicie, w swobodnej atmosferze, zrelaksowani, na długo zachowamy ten rejs w pamięci – dodaje na koniec Zofia Chrostek.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages