Piątek, 10 lipca 2020. Imieniny Filipa, Sylwany, Witalisa

Iskierka niesie śpiewem nadzieję już od dziesięciu lat

2019-11-30 16:00:00 (ost. akt: 2019-11-30 14:53:35)

Autor zdjęcia: GOK Piecki

23 listopada w Gminnym Ośrodku Kultury "Pegaz" jubileusz 10 - lecia istnienia obchodził zespół "Iskierka Nadziei". Były wspomnienia, życzenia i dobra zabawa

Jubileusz rozpoczął się od przywitania wszystkich którzy przyczynili się do tego, aby zespół przez 10 lat istniał i promował kulturę, gwarę i tradycję Mazur oraz rozsławiał przepiękną gminę Piecki w kraju i za granicą. Prezes, pomysłodawczyni i główny koordynator zespołu Zofia Chrostek powitała przybyłych gości, dzięki których sercu, dobrej woli i zaangażowaniu zespół mógł przez ten czas trwać i rozwijać się.

Jubileusz był okazją do wspomnień, które choć minione na zawsze pozostały w pamięci. Bo dostrzeganie czasu jest cudownym darem seniora. Motto zespołu brzmi „Jedni są wiecznie młodzi – Drudzy są wiecznie starzy. To kwestia aktywności, a nie kalendarzy”. Występując na scenie członkowie zespołu bawią się, czują się szczęśliwi, spełnieni i docenieni. To właśnie bycie razem w zespole daje im siłę i radość a jednocześnie nadaje sens życia oraz to coś dla którego warto żyć. Przez dziesięć lat zwiedzili dużo miejscowości w kraju i za granicą. Zdobyli serca publiczności. Nawiązały się nowe znajomości i przyjaźnie, pozostały miłe wspomnienia.

Urodzinową imprezę uświetnił występ zespołu „Oleckie Echo” i samych „Iskierek Nadziei”. Po występach, życzeniach i prezentach uczestnicy udali się na uroczystą biesiadę. Goście bawili się do późnych godzin nocnych.

Zofia ChrostekPolub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages