Niedziela, 21 kwietnia 2019. Imieniny Jarosława, Konrada, Selmy

Podziel się:

Podziel się:

Dzień Przedszkolaka

Dzień Przedszkolaka w "Słonecznym Zakątku"

DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA
W NASZYM PRZEDSZKOLU

W Samorządowym Przedszkolu „Słoneczny Zakątek” w Pieckach 20 września obchodziliśmy DZIEŃ WSZYSTKICH PRZEDSZKOLAKÓW. Była to wspaniała okazja do świętowania.
Z rana , gdy tylko wszystkie dzieci przyszły do przedszkola, rozmawialiśmy na temat tego wyjątkowego dnia. Wspominaliśmy o prawach dziecka oraz kto to jest przedszkolak na medal. Następnie po śniadaniu ruszyliśmy na spacer w pobliżu przedszkola, trąbiąc, krzycząc, śpiewając, tak żeby każdy nas widział i słyszał. Większość dzieci trzymała w rączkach instrumenty, kolorowe kwiatki, niektóre papierowe motylki, a jeszcze inna grupa na główkach żabie oczka. Barwny korowód wzbudził zainteresowanie przechodniów i okolicznych mieszkańców. Przedszkolaki z dumą informowały o swoim święcie. Towarzyszyła nam piękna pogoda i uśmiechnięte buzie naszych pociech. Po powrocie do sal odbyły się zabawy taneczne i konkursy.
Na ten dzień czekają zawsze nasze dzieci. Czują się wyjątkowo. Miło wspominają poprzednie lata i zapamiętają na długo również ten dzień.
Marta Jurek
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Marta Jurek oraz opublikowany na portalu Piecki: Przedszkolaki ze Słonecznego Zakątka czekają na ten dzień cały rok
Oceń artykuł:

(0)