Piątek, 10 lipca 2020. Imieniny Filipa, Sylwany, Witalisa

Podziel się:

Podziel się:

Spotkanie z Policjantem

SPOTKANIE Z PANEM POLICJANTEM 18 września 2019r. w naszym przedszkolu odbyło się spotkanie z policjantami z Posterunku Policji w Pieckach.

18 września 2019r. w naszym przedszkolu "Słoneczny Zakątek" w Pieckach odbyło się spotkanie z policjantami z Posterunku Policji w Pieckach.
Dzieci bardzo serdecznie powitały gości i z zainteresowaniem słuchały tego, co mają nam do przekazania. Spotkanie przebiegło w bardzo miłej atmosferze.
Panowie policjanci przybliżyli dzieciom zasady bezpieczeństwa w domu, w przedszkolu oraz zasady bezpiecznego poruszania się po drodze. Przypomnieli również jak prawidłowo przechodzić przez jezdnię, jak należy przewozić dzieci w samochodzie i jakie skutki niesie za sobą jazda bez fotelika i nie zapiętych pasów.
W podziękowaniu za ciekawe spotkanie, przybliżenie i usystematyzowanie zasad bezpieczeństwa dotyczącego ruchu drogowego, bezpiecznej zabawy nasi podopieczni wręczyli laurki i nagrodzili panów brawami.
Dziękujemy i liczymy na ponowne spotkanie.

Marta Jurek
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Marta Jurek oraz opublikowany na portalu Piecki: Policjanci przypomnieli dzieciom o zasadach bezpieczeństwa
Oceń artykuł:

(0)