Piątek, 22 marca 2019. Imieniny Bogusława, Jagody, Katarzyny

Podziel się:

Podziel się:

DOKARMIANIE ZWIERZĄT ZIMĄ

Leśnik pan Adam Cisowski wspólnie z uczniami z klasy I A i IB wraz z wychowawczyniami i rodzicami ze Szkoły Podstawowej im.Karola Wojtyły w Pieckach pomagają zwierzętom leśnym przetrwać zimę.

Mroźna i śnieżna zima to trudny okres dla dzikich zwierząt. Gruba warstwa śniegu i lód utrudniają zwierzętom dostęp do naturalnego pokarmu i wody. Dlatego leśnik pan Adam Cisowski wspólnie z uczniami z klasy I A i IB wraz z wychowawczyniami i rodzicami ze Szkoły Podstawowej im.Karola Wojtyły w Pieckach pomagają zwierzętom leśnym przetrwać zimę.

Również uczniowie z opiekunami mogli sie wspólnie ogrzać przy ognisku i upiec sobie pyszne kiełbaski.

Podziękowania kierujemy do pana Adam Cisowski,który jak zwykle z wielkim zaangażowaniem wprowadził dzieci w świat leśny i zaszczepia potrzebę pomagania zwierzętom przetrwać zimę.
Serdeczne podziękowania kierujemy do pani Jolanty Zieniewicz i pani Emilia Polewaczyk - Kołodka za pomoc w opiece nad dziećmi.

Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Szkoła Podstawowa im. K. Wojtyły oraz opublikowany na portalu Piecki: Uczniowie z Piecek dokarmiają zwierzęta zimą
Oceń artykuł:

(0)