Wtorek, 22 października 2019. Imieniny Haliszki, Lody, Przybysłąwa

Podziel się:

Podziel się:

I Mistrzostwa Szkoły w Strzelectwie Sportowym - Szkoła Podstawowa im.Karola Wojtyły w Pieckach

15. stycznia 2019r. w Szkole Podstawowej im. Karola Wojtyły w Pieckach, odbyły się I Mistrzostwa Szkoły w Strzelectwie Sportowym pod patronatem Zarządu Gminnego Szkolnego Związku Sportowego w Pieckach we współpracy z Zarządem Powiatowym Ligi Obrony Kraju w Mrągowie.

15. stycznia 2019r. w Szkole Podstawowej im. Karola Wojtyły w Pieckach, odbyły się I Mistrzostwa Szkoły w Strzelectwie Sportowym pod patronatem Zarządu Gminnego Szkolnego Związku Sportowego w Pieckach we współpracy z Zarządem Powiatowym Ligi Obrony Kraju w Mrągowie. Ideą zawodów była popularyzacja strzelectwa sportowego w naszej szkole, podnoszenie umiejętności strzeleckich oraz propagowanie strzelectwa jako formy aktywnego spędzania wolnego czasu. W zawodach wzięły udział 34 osoby w dwóch kategoriach wiekowych (18 uczniów i 16 dorosłych). Rywalizacja dostarczyła wiele pozytywnych emocji i w wielu uczestnikach obudziła chęć do doskonalenia swoich umiejętności i sprawdzenia postępów na następnych zawodach. Szkoła Podstawowa w Pieckach dziękuje także Myśliwym z Koła Łowieckiego w Pieckach za zorganizowanie prezentacji broni do myślistwa sportowego oraz za dzielenie się wiedzą strzelecką z uczestnikami zawodów.
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Szkoła Podstawowa im. K. Wojtyły oraz opublikowany na portalu Piecki: W Pieckach strzelali do tarczy. Pierwsze zawody strzeleckie w szkole
Oceń artykuł:

(0)