Wtorek, 22 października 2019. Imieniny Haliszki, Lody, Przybysłąwa

Podziel się:

Podziel się:

Zajęcia sensoryczne.

Ferie zimowe powoli dobiegają końca, dlatego organizatorki zajęć sensorycznych (Katarzyna Świąć i Monika Mazur) postanowiły miło zaskoczyć uczestników w czwartkowe przedpołudnie i zaproponować im niezwykłe zabawy przy użyciu zwyczajnych materiałów, takich jak włóczka czy papier.

Ferie zimowe powoli dobiegają końca, dlatego organizatorki zajęć sensorycznych (Katarzyna Świąć i Monika Mazur) postanowiły miło zaskoczyć uczestników w czwartkowe przedpołudnie i zaproponować im niezwykłe zabawy przy użyciu zwyczajnych materiałów, takich jak włóczka czy papier. O tym, że zajęcia okazały się strzałem w dziesiątkę świadczy duża liczba uczestników. Aż siedemnaście osób przez dwie godziny dobrze bawiło się, tworząc stworki – potworki z pomponów czy papierowe squishy własnego pomysłu. Zwieńczeniem zajęć i momentem, na który czekało większość dzieci to …SLIME!
Podekscytowanie i radość uczestników z efektów swojej pracy świadczą o tym, że takie zajęcia to świetny pomysł na kreatywne spędzanie wolnego czasu.
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Szkoła Podstawowa im. K. Wojtyły
Oceń artykuł:

(0)