Piątek, 10 lipca 2020. Imieniny Filipa, Sylwany, Witalisa

Podziel się:

Podziel się:

„Dzień Dyni”

Jeszcze nigdy w Dłużcu nie było tak pomarańczowo, jak w poniedziałek 28 października 2019. Tego dnia obchodziliśmy „Dzień Dyni”.

Jeszcze nigdy w Dłużcu nie było tak pomarańczowo, jak w poniedziałek 28 października 2019.
Tego dnia obchodziliśmy „Dzień Dyni”.Warunkiem udziału w imprezie było przebranie się za dynię. W tej gestii uczestnicy balu nas nas nie zawiedli. Zaproszeni dyrektorzy również upodobnili się do dyni.
Pierwszy punkt programu - integracja szkół filialnych w Krutyni i Dłużcu przebiegł w miłej i wesołej atmosferze. Po zabawach przyszedł czas na wspólne spożywanie potraw przygotowanych przez rodziców szkół filialnych.
Po degustacji nie było wątpliwości,że jesteśmy uczestnikami Balu Dyniowego. Swymi gabarytami każdy upodobnił się do tego owocu. To nie pomyłka, Dynia jest bowiem owocem jagodowym, a wiedza ta została przez wszystkich uczestników przyswojona w ostatnim punkcie programu- Quizie dotyczącym wiadomości związanych z dynią. Za poprawną odpowiedź uczestnicy zostali „słodko” nagrodzeni.
Zwieńczeniem balu był taniec z balonami-pomarańczowymi- jakżeby inaczej.
Przybyłym gościom jeszcze raz dziękujemy za wspólną zabawę, rodzicom za wypieki, państwu Monice i Ireneuszowi Siegmund za wypożyczenie dyni do dekoracji, a państwu Karolinie i Marcinowi Jabkowskim za serce przychylne naszej szkole.

Karolina Chmielewska.
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Szkoła Podstawowa im. K. Wojtyły oraz opublikowany na portalu Piecki: „Dzień Dyni” w miłej i wesołej atmosferze
Oceń artykuł:

(0)